Maç sonrası Cengiz Ünder isyanı: Futbolu bırakmış

Eski futbolcu İlker Yağcıoğlu, Fenerbahçe’nin deplasmanda Konyaspor ile 0-0 berabere kaldığı maçı TRT Spor’da değerlendirdi. Yağcıoğlu, Cengiz Ünder’in performansını eleştirdi.

Fenerbahçe için şampiyonluğun Kaf Dağı’nın arkasında olduğunu belirten Yağcıoğlu, İsmail Kartal’ın Batshuayi tercihinin yanlış olduğunu vurguladı.

Eski futbolcu, “Geçen hafta Batshuayi ile başladın bu hafta Dzeko ile. Derbiyi kazanmıştın. Neden bu maça Batshuayi yedek başlıyor?” dedi.

Yağcıoğlu, maça tek forvetle çıkan İsmail Kartal’ı eleştirirken “Rakip takım küme düşen İstanbulspor’dan sonra en az gol atan takım. Sen bu takıma karşı neden Batshuayi-Dzeko ikilisiyle çıkıyorsun? Nereden geliyor bu 3 orta sahayla çıkma sevdası?” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de İrfan Can Kahveci dışında iyi diyebileceği bir futbolcunun olmadığını belirten futbol yorumcusu, Cengiz Ünder’i sert sözlerle eleştirdi.

“Cengiz Ünder futbolu bırakmış” diyen Yağcıoğlu, “Serbest vuruş kullanamıyor, oyunun içinde hiç yok. Kafa olarak da burada değil fizik olarak da.” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x